TECHNINĖ PAGALBA KELYJE

MB ,,Autovelka" - esame tik vieno skambučio atstumu ir pasiruošę Jums padėti dabar! 

PIGIAUSIOS Techninės Pagalbos Kelyje paslaugos !

Jei Jūsų automobilis netikėtai sustojo autostradoje, patekote į eismo įvykį Palangoje, nuvažiavote nuo kelio Šilutėje ar sugedote Nidoje, nedvejokite ir kvieskite techninę pagalbą kelyje. Mes dirbame 100 km atstumu aplink Klaipėdą !!!

Pageidaujant, atvyksime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje. 

Tel.: +370 615 99911

01

SUGEDUS AUTOMOBILIUI
 

Dažniausiai automobiliai sustoja kelyje netikėtai ir ten kur intensyvus eismas. Mes stengiames kuo skubiau reaguoti į iškvietimą ir atvykti į jūsų nurodytą vietą. Esant galimybei gedimus pašaliname vietoje, o jei to neįmanoma padaryti, nuvešime jusų automobilį į autoservisą ar jūsų pasirinktą vietą. Kartu su automobiliu galime paimti 4 keleivius. Rekomenduosime tvarkingus autoservisus.

02

PRADURUS PADANGĄ
 

Padėsime pakeisti atsarginį ratą kelyje. Jei neturite atsarginio rato arba padangos neįmanoma sutvarkyti, galime transportuoti jūsų automobilį į artimiausias ratų remonto dirbtuves. Rekomenduosime patikimus meistrus.

03

IŠSIKROVUS AKUMULIATORIUI 12V.
 

Avarinis automobilio užvedimas. Jei pamiršote išjungti žibintus, ar ryte nebegalite užvesti automobilio, mes jums padėsime. Atvyksime į nurodytą vietą ir saugiai užvesime jūsų automobilį.

04

UŽKLIMPUS AUTOMOBILIUI PURVE AR SNIEGE
 

Jei netikėtai automobilis užklimpo purve ar sniege, mūsų evakuatorius galingos gervės pagalba ištrauks užklimpusį automobilį. O jei nėra galimybės privažiuoti su evakuatoriumi, galime atvykti su visureigiu ir padėti ištraukti automobilį.

05

ĮVYKUS AVARIJAI
 

Dažniausiai automobiliai po eismo įvykių kelionės tęsti nebegali. Mes stengiames atvykti kuo skubiau atsižvelgiant į eismo ir oro sąlygas. Transportuosime nevažiuojantį automobilį į jūsų nurodytą vietą. Esant poreikiui rekomenduosime autoservisą.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom