Apie įmonę...

MB "Autovelka" tikslas - padėti vairuotojams bet kokioje situacijoje, suteikiant aukščiausios kokybės paslaugas. 

Automobilių transportavimo veiklą pradėjome 2016 metais ir sėkmingai dirbame iki šių dienų. Per visus šiuos metus, sukaupėme didelę patirtį automobilių pervežimo bei techninės pagalbos kelyje paslaugų srityje.

Jaunėjant Lietuvos automobilių parkui, tobulinam savo žinias bei įrangą, kad prireikus vairuotojams pagalbos kelyje, mes galėtume jiems padėti maksimaliai profesionaliai.

Per visą veiklos laikotarpį, įgijome daug partnerių visoje Lietuvoje. Prireikus pervežti automobilį, motociklą ar krovinį iš vieno Lietuvos miesto į kitą, padėsime tai padaryt maksimaliai greitai bei atsakingai. Taip pat bendradarbiaujame su autoservisais Klaipėdoje, tad esant poreikiui, pasiūlysime patikimiausius partnerius.

Suteikiant techninės pagalbos kelyje paslaugas, pasirūpinsime, kad pagalba atvyktu kuo skubiau. Nesvarbu, ar tai būtų eismo įvykis, pradurta padanga, išsikrovęs akumuliatorius, užklimpęs automobilis purve ar sniege, kvieskite Autovelką pagalbą kelyje nedvejodami.

Kadangi tralas Klaipėdoje, operatyviai galime atvykti ir suteikti techninės pagalbos kelyje paslaugas Palangoje, Šventojoje, Kretingoje, Plungėje, Gargžduose, Šilutėje, Nidoje.

Mūsų evakuatorius su slankiojančia platforma, tad tai mums leidžia pasikrauti nevažiuojantį automobilį itin probleminėse situacijose. Galingos hidraulinės gervės dėka, padedame ištraukti užklimpusius ar nuvažiavusius nuo kelio automobilius. Jei privažiavimas evakuatoriui neįmanomas, mes atvykstame su visureigiu - 4x4 pagalba užklimpus purve, sniege, smėlyje.

Tralas Klaipeda - Lietuva. Galime pervežtis 2 automobilius vienu metu. Esant poreikiui, važiuojame ir į kaimynines šalis.