Techninė pagalba kelyje

+370 615 99911

Esame tik vieno skambučio atstumu ir pasiruošę Jums padėti dabar! 

Operatyvios Techninės Pagalbos Kelyje paslaugos Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje, Kretingoje ir kituose Klaipėdos apskrities miestuose !

Padėsime sugedus kelyje, įvykus avarijai, pasibaigus kurui, išsikrovus akumuliatoriui, nuslydus ar nuvažiavus nuo kelio. Mes dirbame 100 km atstumu aplink Klaipėdą !!!

Pageidaujant, atvyksime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.  


Užklimpo automobilis smėlyje, purve ar sniege? Mes papasiruošę padėti jums ir išgelbėti jusų automobilį! 

Mūsų evakuatorius turi galingą hidraulinę gervę, tad galime padėti ištraukti lengvuosius automobilius, mikroautobusus iki 3,5 T bendrosios masės ar visureigius.

Jei nėra galimybės iki Jusų atvažiuoti su techninės pagalbos automobiliu - tralu, mes galime atvykti su visureigiu ir jums padėti (4x4 pagalba užklimpus). Visureigis Toyota Land Cruiser turi galingą elektrinę tempimo gervę. Taip pat naudojame spec. virves ir priemones užklimpusio automobilio ištraukimui.

Jei netikėtai nebeužsiveda automobilis, greičiausiai bus išsikrovęs akumuliatorius. Dėl ilgai bestovinčio ir nenaudojamo automobilio arba pamiršus išjungti šviesas, dažniausiai akumuliatorius išsikrauna taip, jog automobilis tarsi ,, be gyvybės ženklų".

Mes padėsime Jums užvesti automobilį. Atvažiuosime į Jūsų nurodytą vietą ir su specialiu užvedimo prietaisu saugiai užvesime automobilį.

DĖMESIO!!! Nerekomenduojame bandyti užvesti automobilį su laidais nuo kito automobilio. Taip galite sugadinti automobilio valdymo bloką (kompiuterį).

Nuleista ar pradurta padanga nemenkai gali sugadinti visą kelionę. Dažnai vairuotojai nepasitikrina atsarginio rato būklės, tad prireikus pakeisti, jis būna netinkamas. Taip pat dažnu atveju mašinoje nebūna įrankių, reikalingų pakeisti ratą.

Atvyksime į Jūsų nurodytą vietą ir padėsime pakeisti ratą ar pripūsti oro.

Jei padanga bus stipriai pažeista, nebetinkama eksploatacijai ar galiausiai neturėsite atsarginio rato, transportuosime automobilį į ratų remonto dirbtuves.

Jei netikėtai automobiliui pasibaigė degalai, galime atvežti benzino ar dyzelino į Jūsų nurodytą vietą.

Dažniausiai pasibaigus degalams, automobilio kuro sistema ,,prisigaudo" oro ir vairuotojui nepavyksta užvesti automobilio, ko pasekoje būna iškraunamas akumuliatorius.

Mes ne tik atvešime degalus, bet ir padėsime užvesti automobilį.